MADE Evolution fof HoReCa
fb-icon insta-icon insta-icon youtube-icon

Zaczynajmy

Konferencje gastronomiczne2020-04-28T01:04:20+02:00

KONFERENCJE GASTRONOMICZNE
MADE FOR RESTAURANT

KONFERENCJE GASTRONOMICZNE
MADE FOR RESTAURANT

MADE FOR Restaurant to cykliczne konferencje organizowane w największych aglomeracjach Polski, podczas których spotyka się rocznie około 1000 przedstawicieli biznesów gastronomicznych. Celem spotkań jest profesjonalizacja branży, a także nawiązanie wartościowych biznesowych relacji. Poprzez działania o zasięgu ogólnopolskim oraz współpracę z liderami opinii i największymi autorytetami z Polski i z zagranicy, podejmujemy się rozwoju i edukacji branży, a także otwieramy polską gastronomię na rynek międzynarodowy.

Wskazujemy trendy, sygnalizujemy nowości rynkowe, dzielimy się sprawdzonymi przez praktyków rozwiązaniami, które pomagają wyprzedzić konkurencję w biznesie gastronomicznym.

Integrujemy środowisko HoReCa, zachęcając do dialogu restauratorów, dostawców, szefów kuchni, managerów i kelnerów. W 2018 roku cykl konferencji MADE FOR Restaurant otrzymał tytuł Imprezy Kulinarnej Roku, przyznawany przez kapitułę 100 Best Poland Restaurants.

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

POPRZEDNIE WYDARZENIA

PARTNERZY

Konferencje MADE FOR Restaurant tworzymy wspólnie z wybranymi przez nas Partnerami Biznesowymi. Dbając o tak ważne w branży gastronomicznej relacje, łączymy przedstawicieli firm z restauratorami oraz managerami lokali gastronomicznych. Tworzymy przestrzeń, w której obie strony  mogą znaleźć optymalne rozwiązania umożliwiające biznesowy rozwój oraz wymieniać się potrzebami i ofertami rynkowymi.

KONTAKT

Masz ciekawy pomysł na prelekcję? A może sam chciałbyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w roli eksperta? Napisz do nas!

KAROLINA KAWKA

Specjalista ds. komunikacji i organizacji eventów

kkawka@forsolutions.pl

REFERENCJE

OPINIE UCZESTNIKÓW

PISZĄ O NAS

ZESPÓŁ

team FOR

Agnieszka Małkiewicz

Prezes Zarządu FOR Solutions

team FOR

Ewelina Sobiczewska

Commercial Director

team FOR

Małgorzata Kowalińska

Koordynator ds. Komunikacji – Świat

team FOR

Karolina Kawka-Koper

Specjalista ds. komunikacji i organizacji eventów

team FOR

Bartłomiej Małkiewicz

Koordynator ds. prawno-administracyjnych

Zostaw nam wiadomość

[wpforms id="231"]

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od FOR Sp. z o.o. ul. Szajnochy 5/1, 01-637 Warszawa. Państwa dane osobowe są administrowane przez FOR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są gromadzone poprzez strony internetowe w przypadku gdy zechcą Państwo poprzez dedykowany formularz wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej, w tym newsletterów dotyczących naszych usług oraz innych informacji dotyczących branży gastronomicznej. Administrator może również przetwarzać dane w jego usprawiedliwionych celach, jakim jest w szczególności marketing bezpośredni produktów i usług oraz badanie satysfakcji Klienta. Gromadzimy również informacje z Państwa urządzeń i aplikacji jakich wykorzystujecie do skorzystania z naszych stron internetowych, takie jak adres IP. Odbiorcami Państwa danych są dostawcy usług poczty elektronicznej, rozwiązań informatycznych gromadzących dane niezbędne do wysyłki newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, przysługujących Państwu uprawnień oraz czasu przetwarzania danych osobowych zamieszczone są w Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie https://forsolutions.pl/polityka-prywatnosci/.

FreshMail.pl