KONFERENCJE GASTRONOMICZNE
MADE FOR RESTAURANT

KONFERENCJE GASTRONOMICZNE
MADE FOR RESTAURANT

MADE FOR Restaurant to cykliczne konferencje organizowane w największych aglomeracjach Polski, podczas których spotyka się rocznie około 1000 przedstawicieli biznesów gastronomicznych. Celem spotkań jest profesjonalizacja branży, a także nawiązanie wartościowych biznesowych relacji. Poprzez działania o zasięgu ogólnopolskim oraz współpracę z liderami opinii i największymi autorytetami z Polski i z zagranicy, podejmujemy się rozwoju i edukacji branży, a także otwieramy polską gastronomię na rynek międzynarodowy.

Wskazujemy trendy, sygnalizujemy nowości rynkowe, dzielimy się sprawdzonymi przez praktyków rozwiązaniami, które pomagają wyprzedzić konkurencję w biznesie gastronomicznym.

Integrujemy środowisko HoReCa, zachęcając do dialogu restauratorów, dostawców, szefów kuchni, managerów i kelnerów. W 2018 roku cykl konferencji MADE FOR Restaurant otrzymał tytuł Imprezy Kulinarnej Roku, przyznawany przez kapitułę 100 Best Poland Restaurants.

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

POPRZEDNIE WYDARZENIA

PARTNERZY BIZNESOWI

Konferencje MADE FOR Restaurant tworzymy wspólnie z wybranymi przez nas Partnerami Biznesowymi i Mediowymi. Dbając o relacje, łączymy przedstawicieli firm z restauratorami, szefami kuchni oraz managerami lokali gastronomicznych. Tworzymy interaktywną przestrzeń, w której wszystkie strony mogą znaleźć optymalne rozwiązania umożliwiające biznesowy rozwój oraz wymieniać się potrzebami i ofertami rynkowymi. Współpracując z mediami dbamy o to, aby informacja o najlepszych w branży skutecznie roznosiła się po rynku.

PARTNERZY MEDIALNI

KONTAKT

Masz ciekawy pomysł na prelekcję? A może sam chciałbyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w roli eksperta? Napisz do nas!

REFERENCJE

OPINIE UCZESTNIKÓW

PISZĄ O NAS

ZESPÓŁ

team FOR

Agnieszka Małkiewicz

Prezes Zarządu FOR Solutions

team FOR

Ewelina Sobiczewska

Commercial Director

team FOR

Bartłomiej Małkiewicz

Koordynator ds. prawno-administracyjnych