KONFERENCJE GASTRONOMICZNE
MADE FOR RESTAURANT

KONFERENCJE GASTRONOMICZNE
MADE FOR RESTAURANT

MADE FOR Restaurant to cykliczne konferencje organizowane w największych aglomeracjach Polski, podczas których spotyka się rocznie około 1000 przedstawicieli biznesów gastronomicznych. Celem spotkań jest profesjonalizacja branży, a także nawiązanie wartościowych biznesowych relacji. Poprzez działania o zasięgu ogólnopolskim oraz współpracę z liderami opinii i największymi autorytetami z Polski i z zagranicy, podejmujemy się rozwoju i edukacji branży, a także otwieramy polską gastronomię na rynek międzynarodowy.

Wskazujemy trendy, sygnalizujemy nowości rynkowe, dzielimy się sprawdzonymi przez praktyków rozwiązaniami, które pomagają wyprzedzić konkurencję w biznesie gastronomicznym.

Integrujemy środowisko HoReCa, zachęcając do dialogu restauratorów, dostawców, szefów kuchni, managerów i kelnerów. W 2018 roku cykl konferencji MADE FOR Restaurant otrzymał tytuł Imprezy Kulinarnej Roku, przyznawany przez kapitułę 100 Best Poland Restaurants.

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

POPRZEDNIE WYDARZENIA

PARTNERZY BIZNESOWI I MEDIALNI

Konferencje MADE FOR Restaurant tworzymy wspólnie z wybranymi przez nas Partnerami Biznesowymi i Mediowymi. Dbając o relacje, łączymy przedstawicieli firm z restauratorami, szefami kuchni oraz managerami lokali gastronomicznych. Tworzymy interaktywną przestrzeń, w której wszystkie strony mogą znaleźć optymalne rozwiązania umożliwiające biznesowy rozwój oraz wymieniać się potrzebami i ofertami rynkowymi. Współpracując z mediami dbamy o to, aby informacja o najlepszych w branży skutecznie roznosiła się po rynku.

KONTAKT

Masz ciekawy pomysł na prelekcję? A może sam chciałbyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w roli eksperta? Napisz do nas!

REFERENCJE

OPINIE UCZESTNIKÓW

PISZĄ O NAS

ZESPÓŁ

team FOR

Agnieszka Małkiewicz

Prezes Zarządu FOR Solutions

team FOR

Ewelina Sobiczewska

Commercial Director

team FOR

Bartłomiej Małkiewicz

Koordynator ds. prawno-administracyjnych