KONFERENCJE GASTRONOMICZNE
MADE FOR RESTAURANT

KONFERENCJE GASTRONOMICZNE
MADE FOR RESTAURANT

MADE FOR Restaurant to cykliczne konferencje organizowane w największych aglomeracjach Polski, podczas których spotyka się rocznie około 1000 przedstawicieli biznesów gastronomicznych. Celem spotkań jest profesjonalizacja branży, a także nawiązanie wartościowych biznesowych relacji. Poprzez działania o zasięgu ogólnopolskim oraz współpracę z liderami opinii i największymi autorytetami z Polski i z zagranicy, podejmujemy się rozwoju i edukacji branży, a także otwieramy polską gastronomię na rynek międzynarodowy.

Wskazujemy trendy, sygnalizujemy nowości rynkowe, dzielimy się sprawdzonymi przez praktyków rozwiązaniami, które pomagają wyprzedzić konkurencję w biznesie gastronomicznym.

Integrujemy środowisko HoReCa, zachęcając do dialogu restauratorów, dostawców, szefów kuchni, managerów i kelnerów. W 2018 roku cykl konferencji MADE FOR Restaurant otrzymał tytuł Imprezy Kulinarnej Roku, przyznawany przez kapitułę 100 Best Poland Restaurants.

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

POPRZEDNIE WYDARZENIA

PARTNERZY

Konferencje MADE FOR Restaurant tworzymy wspólnie z wybranymi przez nas Partnerami Biznesowymi. Dbając o tak ważne w branży gastronomicznej relacje, łączymy przedstawicieli firm z restauratorami oraz managerami lokali gastronomicznych. Tworzymy przestrzeń, w której obie strony  mogą znaleźć optymalne rozwiązania umożliwiające biznesowy rozwój oraz wymieniać się potrzebami i ofertami rynkowymi.

KONTAKT

Masz ciekawy pomysł na prelekcję? A może sam chciałbyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w roli eksperta? Napisz do nas!

KAROLINA KAWKA-KOPER

Specjalista ds. komunikacji i organizacji eventów

kkawka@forsolutions.pl

REFERENCJE

OPINIE UCZESTNIKÓW

PISZĄ O NAS

ZESPÓŁ

team FOR

Agnieszka Małkiewicz

Prezes Zarządu FOR Solutions

team FOR

Ewelina Sobiczewska

Commercial Director

team FOR

Karolina Kawka-Koper

Specjalista ds. komunikacji i organizacji eventów

team FOR

Bartłomiej Małkiewicz

Koordynator ds. prawno-administracyjnych