FOR DORADZTWO STRATEGICZNE

Jesteśmy zespołem wyspecjalizowanym w budowaniu przewagi rynkowej naszych klientów i rozwoju biznesu w branży HORECA.

Wyróżnia nas dogłębna znajomość trendów oraz branży w Polsce i na świecie, sieć kontaktów oraz bezpośredni dostęp do wiedzy naszych ekspertów- najskuteczniejszych praktyków i biznesmenów na rynku HORECA. Sprawnie łączymy wiedzę i praktykę z obszarów rozwoju biznesu, marketingu i sprzedaży.
Gdy przystępujemy do kreowania rozwiązań myślimy strategicznie i procesowo, dążymy do synergii. Twoi klienci i goście są zawsze w centrum naszej uwagi.

Doradztwo strategiczne w obszarze rynku HORECA prowadzone jest pod kierunkiem Agnieszki Małkiewicz, która od wielu lat rozwija platformę najlepszych polskich restauratorów MADE FOR RESTAURANT.

Agnieszka Małkiewicz – Specjalizuje się w budowaniu strategii marek, kreowaniu programów marketingowych i tworzeniu wizerunku personalnego klientów branży Food i HoReCa. Projektuje wydarzenia kulinarne. Organizuje prestiżowe konferencje gastronomiczne MADE FOR RESTAURANT skupiające liderów rynku wokół nowatorskich rozwiązań i najtrudniejszych tematów, które dotykają branżę. Więcej na temat działań branży www.forsolutions.pl. Autorka kreatywnych wydarzeń gastronomicznych: Made Travel FOR Liebherr, Dineart, Tasty Stories Dr Irena Eris, Dinner with a View, Poland Restaurant Forum by Nespresso,

Jeśli chcesz nawiązać współpracę z Agnieszką i poznać możliwości rozwoju twojej firmy w obszarze polskiej gastronomii napisz am@forsolutions.pl.

[WP-Coder id=”1″]