MADE Evolution fof HoReCa
fb-icon insta-icon insta-icon youtube-icon

Zaczynajmy

FOR YOU

/FOR YOU
FOR YOU2019-09-13T23:53:06+02:00

FOR YOU

Gdy przystępujemy do kreowania rozwiązań myślimy strategicznie i procesowo, dążymy do synergii. To TY jesteś zawsze w centrum naszej uwagi. Poproś nas o ofertę – zobaczmy, co możemy stworzyć wspólnie dla Ciebie i Twojego biznesu.

Załączamy propozycję briefu – warto poświęcić na jego uzupełnienie trochę czasu. Zawiera on wszystkie elementy, które pomogą nam zrozumieć Ciebie i Twój biznes oraz Wasze potrzeby a nam pozwoli zaproponować Ci najlepsze środki do jego realizacji.

POBIERZ BRIEF

Agnieszka Małkiewicz

Prezes Zarządu
FOR Solutions
am@forsolutions.pl

Zostaw nam wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od FOR Sp. z o.o. ul. Szajnochy 5/1, 01-637 Warszawa. Państwa dane osobowe są administrowane przez FOR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są gromadzone poprzez strony internetowe w przypadku gdy zechcą Państwo poprzez dedykowany formularz wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej, w tym newsletterów dotyczących naszych usług oraz innych informacji dotyczących branży gastronomicznej. Administrator może również przetwarzać dane w jego usprawiedliwionych celach, jakim jest w szczególności marketing bezpośredni produktów i usług oraz badanie satysfakcji Klienta. Gromadzimy również informacje z Państwa urządzeń i aplikacji jakich wykorzystujecie do skorzystania z naszych stron internetowych, takie jak adres IP. Odbiorcami Państwa danych są dostawcy usług poczty elektronicznej, rozwiązań informatycznych gromadzących dane niezbędne do wysyłki newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, przysługujących Państwu uprawnień oraz czasu przetwarzania danych osobowych zamieszczone są w Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie https://forsolutions.pl/polityka-prywatnosci/.

FreshMail.pl