OFERTY SPECJALNE DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych, które nasi Partnerzy przygotowali dla uczestników konferencji MADE FOR RESTAURANT.

Aviko to firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży, jeden z czterech największych na świecie producentów wyrobów ziemniaczanych: świeżych, chłodzonych i mrożonych. Zrozumienie problemów i oczekiwań klienta to podstawa wszelkich aktywności Aviko – dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko rozwiązania produktowe, ale również koncepty wspierające biznes klienta, także dzięki naszej aplikacji AvikoPRO.

Strona www: www.avikofoodservice.pl

Facebook: AvikoHoreca Polska

OFERTA SPECJALNA dla uczestników MADE FOR RESTAURANT

Specjalny rabat 10% dla uczestników konferencji na zakup produktów z całej kategorii przekąsek/ appetizers oraz gratin.

Oferta obowiązuje do 03.12.2019 r.

Jeśli chcesz skorzystać ze specjalnej oferty, skontaktuj się z nami:

Marcin Czurak
Krajowy Szef Sprzedaży Gastronomicznej
+48 604 106 566
marcin.czurak@aviko.p

Mariusz Trzaska
Doradca Gastronomiczny Centrum
+48 602 458 897
mariusz.trzaska@aviko.pl

ZT Kruszwica, to największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych. Dzięki wysokiej jakości produktom oraz doradztwu w zakresie prowadzenie działalności gastronomicznej i cukierniczej, Kruszwica to pewny partner w codziennej pracy.

Strona www: akademiamistrza.pl

OFERTA SPECJALNA dla uczestników MADE FOR RESTAURANT

 1. Odwiedź stoisko ZT Kruszwica podczas konferencji
 2. Odbierz kupon promocyjny, który uprawnia do bezpłatnego odbioru jednego z naszych produktów:
  • Butelki Oleju z esencją Masła (2l)*
  • Opakowania frytury Maestro Sol (10l)*
  • Opakowania 10l frytury Qualito Sun (10l)*
 1. Zrealizuj kupon kontaktując się z działem sprzedaży:
  Tel. 22 46 39 644

Bezpośredni kontakt do przedstawiciela handlowego:
Mirosław Balcerzak, tel.: 606 802 966

*Liczba dostępnych pakietów ograniczona

Winterhalter jest ekspertem w dziedzinie przemysłowych systemów zmywania. Od ponad 20 lat działalności na polskim rynku firma buduje pozycję lidera, oferując najwyższej jakości zmywarki przemysłowe, chemię oraz systemy uzdatniania wody dla każdego rodzaju biznesu gastronomicznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma, oprócz sprzedaży, umożliwia również nowoczesny i prosty sposób pozyskania sprzętu swojej marki oferując bardzo atrakcyjny model wynajmu zmywarek w stałych, miesięcznych ratach.

www.winterhalter.pl

OFERTA SPECJALNA dla uczestników MADE FOR RESTAURANT

Uczestnik, który zdecyduje się podczas konferencji na wynajęcie zmywarki Winterhalter (czas na podjęcie decyzji i podpisanie umowy to 7 dni od dnia Konferencji) otrzyma pakiet chemii (płyn myjący oraz nabłyszczasz) przez pierwsze 3 miesiące użytkowania zmywarki Winterhalter.

Uczestnik, który zdecyduje się podczas Konferencji na zakup zmywarki Winterhalter (lub uczyni to w ciągu 7 dni zgłaszając akces podczas Konferencji) uzyska rabat w wysokości 30% (od ceny katalogowej) na wybrane urządzenie. Dodatkowo otrzyma pakiet chemii (płyn myjący oraz nabłyszczasz) przez pierwsze 3 miesiące użytkowania zmywarki Winterhalter.

Bezpośredni kontakt do przedstawiciela firmy:

Michał Michalski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży, michal.michalski@winterhalter.com.pl, +48 604 185 956

Żywiec Zdrój S.A. to największy producent wody butelkowanej w Polsce i od wielu lat niekwestionowany lider rynkowy. Podążając za oczekiwaniami swoich konsumentów i w odpowiedzi na potrzeby branży HoReCa wprowadził do swojej oferty wodę w opakowaniu szklanym o pojemności 0,3l i 0,7l. Wprowadzenie nowości poprzedził etap konsultacji z przedstawicielami restauracji, hoteli i ekspertami w dziedzinie gastronomii. Wariant gazowany Żywiec Zdrój w szklanych butelkach został przygotowany we współpracy z hydrosommelierem, Tomaszem Koleckim.

www.zywiec-zdroj.pl

OFERTA SPECJALNA dla uczestników MADE FOR RESTAURANT

Uczestnik, który zakupi 10 kartonów wody Żywiec Zdrój w szklanej butelce, 11 karton otrzyma za darmo.
Rozliczenie fakturą korygującą z dystrybutorem, w ciągu 20 dni roboczych po zakończeniu akcji. Pakiet przeznaczony wyłącznie dla dystrybutorów gastronomicznych.

Oferta obowiązuje od 11.11.2019 do 31.12.2019

Aby skorzystać z oferty, skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielem handlowym ds. HoReCa firmy Żywiec Zdrój S.A. :
Adam Szcześniak
Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. AFH

Tel.: + 48 668 033 824
e-mail : adam.szczesniak@danone.com@danone.com

illycaffè to rodzinna spółka z 90 letnią historią. Procesy produkcyjne stosowane w firmie, łączą w sobie najnowszą technologię z tradycyjnym podejściem rzemiosła. Kaw illy składa się z dziewięciu rodzajów Arabici. Dobieranie ziaren do tej mieszanki, w odpowiednich proporcjach staje się prawdziwą sztuką.
Dystrybutorem kawy illy w Polsce jest firma Le Patio Polska. Polityka handlowa LE PATIO Polska Sp. z o.o. obejmuje regularną opiekę klienta, przemyślany trade marketing i niezawodną dystrybucję.

www.espresso-kawa.pl/

Jesteśmy nowoczesną polską firmą o wieloletniej tradycji i doświadczeniu, liderem w dystrybucji produktów AGD, mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa w Europie Środkowo – Wschodniej., Znajdziecie u nas szeroki wybór profesjonalnych produktów dla hoteli, restauracji, kawiarni, firm cateringowych i salonów SPA. Sieć wyspecjalizowanych handlowców pozwala nam w sposób indywidualny obsłużyć każdego Klienta i we współpracy z nim wypracować rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb.

Strona www: horeca.dajar.pl

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca najwyższą jakość i świeżość produktów oraz pełne zaopatrzenie pod jednym dachem dla osób prowadzących działalność gospodarczą, klientów z branży HoReCa oraz indywidualnych. Wszechstronna oferta hal Selgros Cash&Carry to jeden z najszerszych asortymentów na rynku.

Transgourmet Food Serwis to marka zaopatrująca z pomocą własnej floty ciężarówek klientów gastronomicznych.
Marki handlowe Transgourmet i Selgros Cash&Carry należą do Transgourmet Polska.

Strony www: www.transgourmet.pl   |   www.selgros.pl

Restauratorzy aby utorować drogę do serc i podniebień konsumentów od kilku lat serwują kuchnię międzykulturową opartą na bardzo szerokim wachlarzu produktów. Jednakże ten eklektyzm kulinarny wymaga harmonicznej i komplementarnej syntezy z winem. Niezaprzeczalnie najlepszym partnerem w tym temacie jest Wine Direct, które korzysta z ponad 28 letniego doświadczenia selekcji win i obsłudze rynku Horeca. Wine Direct to kwintesencja wiedzy i merytoryki sommelierów, ale także entuzjazmu, innowacyjności i nieszablonowości. Wine Direct to kompleksowa obsługa winiarska każdego formatu gastronomii.

www.wina.net.pl/pl/o-nas

Herbaty Dilmah od rodziny Fernando należą do świata “slow” – to produkty regionalne, ściśle związane z miejscem, w którym wyrosły liście, oraz z lokalną społecznością zajmującą się uprawą, zrywaniem i przygotowaniem.
Rodzina Fernando to prawdziwi pasjonaci herbaty – produkują ją, piszą na jej temat książki, wymyślają przepisy kulinarne z jej wykorzystaniem, prowadzą kursy degustacyjne, a także wzmacniają więzi pomiędzy człowiekiem i otaczającym go światem.
Goście konferencji będą mogli spróbować najlepszych herbat Dilmah dedykowanych klientom gastronomicznym oraz bezkofeinowych naparów z linii Infusions.

www.dilmah.pl

Firma NetPOS zajmuje się szeroko rozumianym IT dla branży HoReCa zarówno w zakresie oprogramowania, jak i sprzętu. Współpracujemy z kilkoma producentami systemów POS, którzy w naszej ocenie maja najlepsze rozwiązania w danych dziedzinach.
Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów POS, doradzamy w wyborze i dostarczamy sprzęt IT, terminale POS, drukarki fiskalne, kioski samoobsługowe, monitoring CCTV – zintegrowany z system POS, świadczymy usługi outsourcingu obsługi gospodarki magazynowej, świadczymy usługi wsparcia i serwisu wdrożonych systemów POS

www.facebook.com/netposfanpage/

Liebherr to wiodący producent innowacyjnych urządzeń chłodniczych, wyróżniających się nowoczesnymi technologiami oraz najwyższą jakością wykonania.
Liebherr oferuje także szafy chłodnicze, zamrażarki skrzyniowe, sprzęt dla piekarnictwa, laboratoriów, farmacji oraz stylowe chłodziarki do wina.
W Polsce w zakresie sprzętu chłodniczego Grupę Liebherr od 1993 roku reprezentuje firma FORE. Living Solutions AGED Sp. z o.o.

www.liebherr.aged.com.pl/

Skarby Serowara to najlepsze sery długodojrzewające w Polsce. Smakiem i jakością dorównuje najbardziej znanym europejskim serom, pochodzącym ze Szwajcarii, Holandii, Włoch czy Francji.
Bursztyn, Rubin i Szafir należą do gatunków serów długodojrzewających, wytwarzane są tradycyjnymi metodami, ich smak zawdzięczamy mleku najlepszej jakości, pochodzącemu z wyselekcjonowanych gospodarstw, nowoczesnej technologii, doświadczeniu i recepturze wypracowanej przez serowarów z Radzynia Podlaskiego. To wszystko sprawia, że Bursztyn, Rubin i Szafir są cenione przez smakoszy, recenzentów kulinarnych i branżę serowarską.

www.skarbyserowara.pl

Valrhona to francuski producent czekolady klasy premium. Firma została założona w 1922 r. przez Monsieur Guironnet, francuskiego cukiernika, który otworzył La Chocolaterie du Vivarais.

Valrhona jest doskonale znana cukiernikom i szefom kuchni ekskluzywnych restauracji na całym świecie, którzy już dawno docenili jej wysoką jakość i niesamowity smak. Dystrybutorem czekolady w Polsce jest firma Le Patio Polska.

Www: valrhona.com.pl/

Facebook:  facebook.com/valrhonapolska/

Należąca do rodziny Dorda historyczna gorzelnia w Krzesku jest miejscem wyrobu najwyższej jakości spirytusów wykorzystywanych do produkcji naszych alkoholi.
Firma swoją historią sięga 1896 roku. Przekazywana z pokolenia na pokolenie wiedza i doświadczenie, szacunek dla tradycji, najwyższej jakości składniki, zaangażowanie i pasja, a także zastosowanie najnowszych technologii współtworzą cenione na całym świecie produkty z segmentu premium.

Strona www: chopinvodka.com

Nasza firma działa od 28 lat. Jest to wartość ważna dla biznesu opartego na wiedzy i doświadczeniu. Oferujemy ponad 40 000 artykułów niezbędnych do prowadzenia działalności w branży HoReCa. Obecnie BAGSTAR to nowoczesny sklep stacjonarny, zmodernizowany sklep główny bagstar.pl, a także pakasystent.pl oraz platforma zakupowa dla biznesu bagstar2b.pl. Dzięki wykorzystaniu globalnych kontaktów naszej firmy oferujemy Klientom największy wybór innowacyjnych i ekologicznych produktów z całego świata.

https://bagstar.pl/ https://www.facebook.com/bagstar1/ https://www.instagram.com/bagstar.pl/

Marka KROSNO jest ikoną polskiego szkła użytkowego i jego światową wizytówką. Niemal 100 lat historii rzemiosła zaowocowało powstaniem szerokiego asortymentu produktów, wyróżniających się jakością, funkcjonalnością, kunsztem i ponadczasowym wzornictwem.

https://www.krosno.com/

https://design.krosno.com/

https://www.facebook.com/krosnoglasspl

Polska Wódka jest nie tylko naszym dobrem i dziedzictwem narodowym oraz jednym z nieodłącznych atrybutów polskości na świecie. To również bardzo ważny element polskiej kultury, który od wieków towarzyszy Polakom podczas celebracji ważnych chwil. Celem powstania Muzeum Polskiej Wódki jest stworzenie przestrzeni, w której w jednym miejscu zaprezentujemy jej wyjątkową historię. W atrakcyjny i nowoczesny sposób przybliżymy zwiedzającym proces jej powstawania, surowce, z których jest produkowana i wreszcie walory smakowe.

Rent Design to lider wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych przez firmę produktów znajdują się tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie.

Meble Rent Design pojawiają się ok 3000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach.

Najwyższa jakość obsługi klienta to największy wyróżnik Rent Design. W codziennej pracy firma stawia na fachową obsługę zgranej i sympatycznej załogi. Dzięki potężnej flocie samochodowej zapewnia swoim klientom transport, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich produktów.

www.rentdesign.pl
www.facebook.com/rentdesign
www.instagram.com/rent_design

www.instagram.com/rent_design_wedding/
www.instagram.com/buy_design_company
www.buydesign.company

Gastro Magic Service –  wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, kuchennego, bankietowego, cateringowego i piknikowego.  Kompleksowa oferta i  własne zaplecze logistyczne pozwalają nam realizować zamówienia na terenie całej Polski – teraz dodatkowo otworzyliśmy dwa oddziały  na północy- w Gdańsku i  południu -w Katowicach.  Pomożemy w organizacji dowolnego eventu nawet dla kilkuset tysięcy osób. Gastro Magic Service – najlepszy partner techniczny.

ww.gastrowypozyczalnia.pl

Zapewniamy niezawodne i przystępne cenowo usługi firmom każdej wielkości we wszystkich sektorach.

Wykorzystaliśmy zgromadzone doświadczenie i wiedzę do ekspansji na rynki zagraniczne.

Dotykačka pozostaje jednym z czołowych dostawców systemów kasowych w Czechach. Wciąż pomagamy przedsiębiorcom i firmom w prostszym, wydajniejszym i łatwiejszym prowadzeniu działalności. Możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej i pozostawić nam resztę.

www.dotykacka.pl

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KONFERENCJI