OFERTY SPECJALNE DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych, które nasi Partnerzy przygotowali dla uczestników konferencji MADE FOR RESTAURANT.

Aviko to firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży, jeden z czterech największych na świecie producentów wyrobów ziemniaczanych: świeżych, chłodzonych i mrożonych. Zrozumienie problemów i oczekiwań klienta to podstawa wszelkich aktywności Aviko – dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko rozwiązania produktowe, ale również koncepty wspierające biznes klienta, także dzięki naszej aplikacji AvikoPRO.

Strona www: www.avikofoodservice.pl

Facebook: AvikoHoreca Polska

OFERTA SPECJALNA dla uczestników MADE FOR RESTAURANT

Specjalny rabat 7% dla uczestników konferencji na zakup produktów z całej kategorii przekąsek/ appetizers oraz gratin.

Oferta obowiązuje do 05.11.2019 r.

Jeśli chcesz skorzystać ze specjalnej oferty, skontaktuj się z nami:

Alicja Rolbiecka
Doradca Gastronomiczny Północ
+48 602 733 006
alicja.rolbiecka@aviko.p

Mariusz Trzaska
Doradca Gastronomiczny Centrum
+48 602 458 897
mariusz.trzaska@aviko.pl

Należąca do rodziny Dorda historyczna gorzelnia w Krzesku jest miejscem wyrobu najwyższej jakości spirytusów wykorzystywanych do produkcji naszych alkoholi.
Firma swoją historią sięga 1896 roku. Przekazywana z pokolenia na pokolenie wiedza i doświadczenie, szacunek dla tradycji, najwyższej jakości składniki, zaangażowanie i pasja, a także zastosowanie najnowszych technologii współtworzą cenione na całym świecie produkty z segmentu premium.

Strona www: chopinvodka.com

OFERTA SPECJALNA dla uczestników MADE FOR RESTAURANT

Uczestnicy konferencji, którzy do 30.11.2019 dokonają zakupu* produktów z portfolio Chopin Vodka na łączną kwotę 2500 zł brutto, otrzymają** specjalny zestaw degustacyjny składający się z:

 • 6 desek degustacyjnych sygnowanych logo restauracji
 • 30 kieliszków degustacyjnych 25 ml
 • 9 butelek Chopin Single 0,35 l

Oferta obowiązuje do 30.11.2019

Aby skorzystać z oferty, skontaktuj się z Przedstawicielem Firmy:

Wojciech Dorda, Kierownik Regionalny
tel.: +48 600 064 306
e-mail: wdorda@chopinvodka.com

*zakupu można dokonać u dowolnego dystrybutora

** po przedstawieniu dowodu zakupu: faktury bądź paragonu

ZT Kruszwica, to największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych. Dzięki wysokiej jakości produktom oraz doradztwu w zakresie prowadzenie działalności gastronomicznej i cukierniczej, Kruszwica to pewny partner w codziennej pracy.

Strona www: akademiamistrza.pl

OFERTA SPECJALNA dla uczestników MADE FOR RESTAURANT

 1. Odwiedź stoisko ZT Kruszwica podczas konferencji
 2. Odbierz kupon promocyjny, który uprawnia do bezpłatnego odbioru jednego z naszych produktów:
  • Butelki Oleju z esencją Masła (2l)*
  • Opakowania frytury Maestro Sol (10l)*
  • Opakowania 10l frytury Qualito Sun (10l)*
 1. Zrealizuj kupon kontaktując się z działem sprzedaży:
  Tel. 22 46 39 644

Bezpośredni kontakt do przedstawiciela handlowego:
Tomasz Gołębiowski, tel.: 602 – 796 – 729

*Liczba dostępnych pakietów ograniczona

Valrhona to francuski producent czekolady klasy premium. Firma została założona w 1922 r. przez Monsieur Guironnet, francuskiego cukiernika, który otworzył La Chocolaterie du Vivarais.

Valrhona jest doskonale znana cukiernikom i szefom kuchni ekskluzywnych restauracji na całym świecie, którzy już dawno docenili jej wysoką jakość i niesamowity smak. Dystrybutorem czekolady w Polsce jest firma Le Patio Polska.

Www: valrhona.com.pl/

Facebook:  facebook.com/valrhonapolska/

OFERTA SPECJALNA dla uczestników MADE FOR RESTAURANT

Przy zakupie zestawu 3 opakowań czekolady Valrhona:

  • Guanaja 70% 3kg,
  • Dulcey 32% 3kg,
  • Opalys 33% 3kg

4 opakowanie czekolady Bahibe 46% 3kg
otrzymasz za 1 zł !!!

Oferta obowiązuje do 30 listopada 2019.

Aby skorzystać z oferty skontaktuj się z przedstawicielem firmy Le Patio – dystrybutora czekolady Valrhona:

Korneliusz Wiluszyński
Tel.: + 48 516 708 078, e-mail: korneliusz.wiluszyński@lepatio.pl

Lub wejdź na stronę: valrhona.com.pl/

Winterhalter jest ekspertem w dziedzinie przemysłowych systemów zmywania. Od ponad 20 lat działalności na polskim rynku firma buduje pozycję lidera, oferując najwyższej jakości zmywarki przemysłowe, chemię oraz systemy uzdatniania wody dla każdego rodzaju biznesu gastronomicznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma, oprócz sprzedaży, umożliwia również nowoczesny i prosty sposób pozyskania sprzętu swojej marki oferując bardzo atrakcyjny model wynajmu zmywarek w stałych, miesięcznych ratach.

www.winterhalter.pl

OFERTA SPECJALNA dla uczestników MADE FOR RESTAURANT

Uczestnik, który zdecyduje się podczas konferencji na wynajęcie zmywarki Winterhalter (czas na podjęcie decyzji i podpisanie umowy to 7 dni od dnia Konferencji) otrzyma pakiet chemii (płyn myjący oraz nabłyszczasz) przez pierwsze 3 miesiące użytkowania zmywarki Winterhalter.

Uczestnik, który zdecyduje się podczas Konferencji na zakup zmywarki Winterhalter (lub uczyni to w ciągu 7 dni zgłaszając akces podczas Konferencji) uzyska rabat w wysokości 30% (od ceny katalogowej) na wybrane urządzenie. Dodatkowo otrzyma pakiet chemii (płyn myjący oraz nabłyszczasz) przez pierwsze 3 miesiące użytkowania zmywarki Winterhalter.

Bezpośredni kontakt do przedstawiciela firmy:

Eryk Jóźwiak, Regionalny Dyrektor Sprzedaży, eryk.jozwiak@winterhalter.com.pl, +48 605 361 045

Żywiec Zdrój S.A. to największy producent wody butelkowanej w Polsce i od wielu lat niekwestionowany lider rynkowy. Podążając za oczekiwaniami swoich konsumentów i w odpowiedzi na potrzeby branży HoReCa wprowadził do swojej oferty wodę w opakowaniu szklanym o pojemności 0,3l i 0,7l. Wprowadzenie nowości poprzedził etap konsultacji z przedstawicielami restauracji, hoteli i ekspertami w dziedzinie gastronomii. Wariant gazowany Żywiec Zdrój w szklanych butelkach został przygotowany we współpracy z hydrosommelierem, Tomaszem Koleckim.

www.zywiec-zdroj.pl

OFERTA SPECJALNA dla uczestników MADE FOR RESTAURANT

Uczestnik, który zakupi 10 kartonów wody Żywiec Zdrój w szklanej butelce, 11 karton otrzyma za darmo.
Rozliczenie fakturą korygującą z dystrybutorem, w ciągu 20 dni roboczych po zakończeniu akcji. Pakiet przeznaczony wyłącznie dla dystrybutorów gastronomicznych.

Oferta obowiązuje od 14.10.2019 do 29.11.2019

Aby skorzystać z oferty, skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielem handlowym ds. HoReCa firmy Żywiec Zdrój S.A. :
Joanna Rosner – Burlińska
Tel.: + 48 512 400 005
e-mail : joanna.rosner-burlinska@external.danone.com

illycaffè to rodzinna spółka z 90 letnią historią. Procesy produkcyjne stosowane w firmie, łączą w sobie najnowszą technologię z tradycyjnym podejściem rzemiosła. Kaw illy składa się z dziewięciu rodzajów Arabici. Dobieranie ziaren do tej mieszanki, w odpowiednich proporcjach staje się prawdziwą sztuką.
Dystrybutorem kawy illy w Polsce jest firma Le Patio Polska. Polityka handlowa LE PATIO Polska Sp. z o.o. obejmuje regularną opiekę klienta, przemyślany trade marketing i niezawodną dystrybucję.

www.espresso-kawa.pl/

Jesteśmy nowoczesną polską firmą o wieloletniej tradycji i doświadczeniu, liderem w dystrybucji produktów AGD, mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa w Europie Środkowo – Wschodniej., Znajdziecie u nas szeroki wybór profesjonalnych produktów dla hoteli, restauracji, kawiarni, firm cateringowych i salonów SPA. Sieć wyspecjalizowanych handlowców pozwala nam w sposób indywidualny obsłużyć każdego Klienta i we współpracy z nim wypracować rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb.

Strona www: horeca.dajar.pl

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca najwyższą jakość i świeżość produktów oraz pełne zaopatrzenie pod jednym dachem dla osób prowadzących działalność gospodarczą, klientów z branży HoReCa oraz indywidualnych. Wszechstronna oferta hal Selgros Cash&Carry to jeden z najszerszych asortymentów na rynku.

Transgourmet Food Serwis to marka zaopatrująca z pomocą własnej floty ciężarówek klientów gastronomicznych.
Marki handlowe Transgourmet i Selgros Cash&Carry należą do Transgourmet Polska.

Strony www: www.transgourmet.pl   |   www.selgros.pl

Restauratorzy aby utorować drogę do serc i podniebień konsumentów od kilku lat serwują kuchnię międzykulturową opartą na bardzo szerokim wachlarzu produktów. Jednakże ten eklektyzm kulinarny wymaga harmonicznej i komplementarnej syntezy z winem. Niezaprzeczalnie najlepszym partnerem w tym temacie jest Wine Direct, które korzysta z ponad 28 letniego doświadczenia selekcji win i obsłudze rynku Horeca. Wine Direct to kwintesencja wiedzy i merytoryki sommelierów, ale także entuzjazmu, innowacyjności i nieszablonowości. Wine Direct to kompleksowa obsługa winiarska każdego formatu gastronomii.

www.wina.net.pl/pl/o-nas

Herbaty Dilmah od rodziny Fernando należą do świata “slow” – to produkty regionalne, ściśle związane z miejscem, w którym wyrosły liście, oraz z lokalną społecznością zajmującą się uprawą, zrywaniem i przygotowaniem.
Rodzina Fernando to prawdziwi pasjonaci herbaty – produkują ją, piszą na jej temat książki, wymyślają przepisy kulinarne z jej wykorzystaniem, prowadzą kursy degustacyjne, a także wzmacniają więzi pomiędzy człowiekiem i otaczającym go światem.
Goście konferencji będą mogli spróbować najlepszych herbat Dilmah dedykowanych klientom gastronomicznym oraz bezkofeinowych naparów z linii Infusions.

www.dilmah.pl

Firma NetPOS zajmuje się szeroko rozumianym IT dla branży HoReCa zarówno w zakresie oprogramowania, jak i sprzętu. Współpracujemy z kilkoma producentami systemów POS, którzy w naszej ocenie maja najlepsze rozwiązania w danych dziedzinach.
Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów POS, doradzamy w wyborze i dostarczamy sprzęt IT, terminale POS, drukarki fiskalne, kioski samoobsługowe, monitoring CCTV – zintegrowany z system POS, świadczymy usługi outsourcingu obsługi gospodarki magazynowej, świadczymy usługi wsparcia i serwisu wdrożonych systemów POS

www.facebook.com/netposfanpage/

Liebherr to wiodący producent innowacyjnych urządzeń chłodniczych, wyróżniających się nowoczesnymi technologiami oraz najwyższą jakością wykonania.
Liebherr oferuje także szafy chłodnicze, zamrażarki skrzyniowe, sprzęt dla piekarnictwa, laboratoriów, farmacji oraz stylowe chłodziarki do wina.
W Polsce w zakresie sprzętu chłodniczego Grupę Liebherr od 1993 roku reprezentuje firma FORE. Living Solutions AGED Sp. z o.o.

www.liebherr.aged.com.pl/

Skarby Serowara to najlepsze sery długodojrzewające w Polsce. Smakiem i jakością dorównuje najbardziej znanym europejskim serom, pochodzącym ze Szwajcarii, Holandii, Włoch czy Francji.
Bursztyn, Rubin i Szafir należą do gatunków serów długodojrzewających, wytwarzane są tradycyjnymi metodami, ich smak zawdzięczamy mleku najlepszej jakości, pochodzącemu z wyselekcjonowanych gospodarstw, nowoczesnej technologii, doświadczeniu i recepturze wypracowanej przez serowarów z Radzynia Podlaskiego. To wszystko sprawia, że Bursztyn, Rubin i Szafir są cenione przez smakoszy, recenzentów kulinarnych i branżę serowarską.

www.skarbyserowara.pl

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KONFERENCJI