Czym jest MADE FOR Restaurant?

MADE FOR RESTAURANT to Biznesowa Platforma rozwoju dla liderów i decydentów  branży gastronomicznej, czyli cykliczne, lokalne spotkania organizowane w największych aglomeracjach Polski. Podczas wydarzeń MADE FOR Restaurant w ciągu roku spotyka się około 1000 przedstawicieli biznesów gastro w całej Polsce. Celem spotkań jest profesjonalizacja branży i biznesowy wzrost zaangażowanych uczestników.

Poprzez działania ogólnopolskie podejmujemy się rozwoju i edukacji branży, wyznaczamy trendy, otwieramy polską gastronomię na rynek międzynarodowy (współpracując z ekspertami z zagranicy, którzy przedstawiają rozwiązania i innowacje ze świata). Dzielimy się sprawdzonymi przez praktyków rozwiązaniami jak być 3 kroki przed konkurencją w biznesie gastronomicznym. Integrujemy środowisko HORECA, zachęcając do dialogu restauratorów, dostawców, szefów kuchni, managerów i kelnerów.

Dzięki dotychczas zrealizowanym edycjom posiadamy szeroką i wyselekcjonowaną bazę kontaktów – ponad 3000 profesjonalistów z branży gastronomicznej: restauratorów, hotelarzy, managerów oraz szefów kuchni. Jednocześnie zbudowaliśmy szeroką sieć Partnerów Biznesowych (dostawców i producentów dla HORECA), z którymi utrzymujemy długofalowe relacje.

W 2018 roku cykl konferencji MADE Restaurant otrzymał tytuł Imprezy Kulinarnej Roku, przyznany przez kapitułę 100 Best Poland Restaurants.

Najbliższe wydarzenie

Nasze wydarzenia

Rekomendacje

“In 2017 we hosted a hospitality industry event, the MADE Restaurant conference for the first time. It was a successful gathering of colleagues talking about the common grounds, issues and topics of the hospitality industry. In 2018, and I’m very proud of that, we hosted it again. About 220 people from the industry were gathering and discussing about the future trends. The topic of the conference was “3 steps ahead” which is, I think, the very important thing to talk about, because in our current situation we always need to stay relevant to our customers and need to adapt to change and innovation. I hope this conference really brings participants closer to this point, to help them to innovate and really succeeding the current surroundings of our business.”

Mattias Herd, Dyrektor Double Tree by Hilton Wrocław

Współpraca z MADE Solutions to przede wszystkim profesjonalizm, kampania promocyjna na wysokim poziomie oraz dawka wartościowej wiedzy dla branży gastronomicznej, jak i turystycznej.

Kluczowe tematy, najlepsi eksperci, garść inspiracji to nieodłączne czynniki tej konferencji. Polecamy udział w MADE Restaurant zdecydowanie każdemu, kto chciałby podzielić się doświadczeniem z innymi i znaleźć odpowiedzi na pytania, które mogą poprawić funkcjonowanie własnego biznesu. Jako Partner tego wydarzenia cieszymy się, że mogliśmy gościć wszystkich uczestników w naszym hotelu – ta współpraca z pewnością przełoży się na kolejne edycje.

Joanna Stachowiak-Szczotko, Dyrektor Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Uważam, że konferencja MADE Restaurant jest bardzo profesjonalnie zrobiona, zarówno pod względem merytorycznym materiału jak i pod kątem doboru panelistów. Są to osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej, dzięki czemu mogą podzielić się konkretnymi rozwiązaniami i uchronić innych od popełniania tych samych błędów. Na wysokim poziomie są również świetnie dobrani partnerzy, którzy podchodzą do tematu z profesjonalizmem, wielką pasją i zaangażowaniem. Jak na XXI wiek przystało, nowoczesna formuła konferencji z zastosowaniem różnych technologii jest zdecydowanie dużym plusem.

Katarzyna Mysiak, Referat Promocji i PR , Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji / Urząd Miasta Gdynia

Jako wydarzenie edukujące, MADE Restaurant, jest bardzo wartościowe, zarówno dla restauratorów, hotelarzy, jak i  całej branży turystycznej. Pomaga spojrzeć na  biznes z nieco innej perspektywy. Kto się nie rozwija – upada. Kto się nie rozwija –  nie będzie dobrze prowadził biznesu. Konferencja MADE Restaurant pomaga rozwinąć skrzydła uczestnikom i zainspirować do dalszej pracy i nauki.

Aleksandra Jonczyk-Rozpędowska, Manager Pionu Promocji i Marketingu / Gdańska Organizacja Turystyczna/Gdańsk Convention Bureau

Jeżdżę na konferencję z różnych powodów, głównie w celach networkingowych. W MADE Restaurant cenne jest to, że oferuje poznanie branży w wymiarze lokalnym – nagle za nazwami miejsc, które znam, pojawiają się osoby. Jest również sporo nowej wiedzy, którą można przełożyć na swój biznes, jak i inspirujące tematy czy idee, które zdecydowanie zapadają w pamięć i stwarzają miejsce do dyskusji na polu restauracyjnym np. z załogą.

Ewa Malika Szyc-Juchnowicz, Szefowa kuchni, restauratorka / Restauracja Malika, Machina

Na MADE Restaurant jesteśmy już czwarty raz i jest to przede wszystkim bardzo pozytywna współpraca. Wydarzenie jest profesjonalne i daje możliwość poznania wielu ludzi z branży, z którymi można wymienić się ciekawymi spostrzeżeniami. Uważam, że był to świetny krok i zdecydowanie chcemy być częścią dalszych spotkań.

Marcin Wajda, Dyrektor ds. Marketingu i PR / Winterhalter Polska

MADE Restaurant to konferencja, której bardzo dużą wartością są panele dyskusyjne poruszające aktualne, nurtujące właścicieli i managerów lokali gastronomicznych tematy i prelekcje z praktyczną wiedzą do wykorzystania, przekazywaną przez praktyków. Nie do przecenienia jest także fakt, że w jednym miejscu spotykają się ludzie, którzy na co dzień zajmują się prowadzeniem restauracji, dlatego cenne są także rozmowy w kuluarach. Dzięki nim możemy dzielić się swoim doświadczeniem z innymi, odkrywać, że nie tylko my borykamy się z pewnymi problemami, a przy okazji poznawać nowe rozwiązania, które możemy zaadaptować na potrzeby swojego biznesu.

Anna Jabłońska, Redaktor naczelna / Restauracja. Pismo Biznesu Gastronomicznego

Najfajniejsze jest to, że ta konferencja po prostu jest. Myślę, że to bardzo ważne i ciekawe, że dużo osób w jednym miejscu rozmawia o różnych problemach branży gastronomicznej – to daje synergię wielu składowych potrzebnych do zrozumienia całości.

Mariusz Zawadzki, Restaurator / Mondo di Vinegre oraz Vinegre

Jestem pod wrażeniem organizacji MADE Restaurant. Radko zdarza się, że tego typu wydarzenia są tak kompleksowo dopracowane – wszystko, od SMS-ów przypominających, przez mailingi aż po konkursy będące ciekawym urozmaiceniem, było na jak najwyższym poziomie.

Kuba Korczak, Szef Kuchni

Na konferencji MADE Restaurant zdecydowanie najbardziej podobała mi się część biznesowa. Nie mając wiedzy w tej dziedzinie zaczęłam rozumieć więcej w temacie finansów i zarządzania kosztami restauracji.

Ewa Hadzik, L’Isola

Networking to bardzo fajny aspekt konferencji MADE Restaurant. Jest to szansa na spotkanie z bardzo wartościowymi ludźmi z branży, z którymi rozmawiamy, wymieniamy się poglądami, a także wizytówkami. Myślę, że zaowocuje to fajną współpracą w przyszłości.

Jan Jakimowicz, JAKIMOWICZ HoReCa Academy

Dla Mediów

ZADAJ PYTANIE

Dla Partnerów

ZADAJ PYTANIE

Dla Ciebie

ZADAJ PYTANIE
POWRÓT