MADE Evolution fof HoReCa
fb-icon insta-icon insta-icon youtube-icon

Zaczynajmy

FOR Solutions

/FOR Solutions
FOR Solutions2019-09-18T20:31:21+02:00

FOR Solutions

Branża FOOD & HORECA to nasze naturalne środowisko, w którym czujemy się u siebie.

Jeśli działasz w tej branży zbudujemy dla Ciebie strategię marketingową, zajmujemy się działaniami PR, obmyślamy niestandardowe wydarzenia, zainicjujemy spotkania i pomożemy budować relacje, które pozwolą Ci rozwinąć biznes. Zajmujemy się kreowaniem, planowaniem, budżetowaniem i wdrażaniem długoterminowych działań, tak aby nasi klienci czuli, że są na właściwym torze komunikacyjnym i wizerunkowym.
Myślimy o rozwoju naszym, klientów i całej branży. W tym celu stworzyliśmy MADE FOR Restaurant, cykl biznesowych spotkań, które rozwijamy z coraz większą determinacją.

Kładziemy nacisk na integrację branży. Projektujemy wydarzenia tak, by stwarzać przestrzeń do networkingu oraz wymiany doświadczeń i inspiracji. Dlaczego? Bo wierzymy, że HORECA to przede wszystkim ludzie.

A agencja FOR to miejsce, gdzie wychodzimy poza granice standardowych działań marketingowych.

Cykl lokalnych i edukacyjnych spotkań MADE Restaurant to jeden z naszych najważniejszych projektów, który będziemy rozwijać z jeszcze większą siłą w ramach nowej struktury FOR (MADE FOR Restaurant). W koncepcie samej konferencji również szykują się zmiany. Rozwój naszych klientów i własny jest wpisany w nasze DNA. To, co się jednak nigdy nie zmieni i do czego się zobowiązujemy, to nacisk na profesjonalizację branży, innowacyjność, internacjonalizacja naszych działań i podążanie za trendami.

Wartości FOR

(Fresh Original Remarkable Solutions FOR HORECA)

FRESH Solutions –Świeże i rześkie idee, nowe i śmiałe pomysły tworzone w oparciu zarówno o wiedzę i doświadczenie, jak też trendy dyktowane przez rynek i jego potrzeby.

ORIGINAL Solutions – Niebanalne i nieszablonowe podejście do zlecanych projektów, przejawiające się już na etapie kreacji, często przekraczające pierwotne założenia naszych klientów, którym otwieramy oczy i dusze na nowe idee.

REMARKABLE Solutions – Zapadające w pamięć, szyte na miarę indywidualnych potrzeb doświadczenia, zaskakujące rozwiązania płynące z nieskrępowanej kreatywności, które zapadają w pamięć.

Od dziś mówcie do nas FOR 🙂

Zostaw nam wiadomość

[wpforms id="231"]

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od FOR Sp. z o.o. ul. Szajnochy 5/1, 01-637 Warszawa. Państwa dane osobowe są administrowane przez FOR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są gromadzone poprzez strony internetowe w przypadku gdy zechcą Państwo poprzez dedykowany formularz wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej, w tym newsletterów dotyczących naszych usług oraz innych informacji dotyczących branży gastronomicznej. Administrator może również przetwarzać dane w jego usprawiedliwionych celach, jakim jest w szczególności marketing bezpośredni produktów i usług oraz badanie satysfakcji Klienta. Gromadzimy również informacje z Państwa urządzeń i aplikacji jakich wykorzystujecie do skorzystania z naszych stron internetowych, takie jak adres IP. Odbiorcami Państwa danych są dostawcy usług poczty elektronicznej, rozwiązań informatycznych gromadzących dane niezbędne do wysyłki newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, przysługujących Państwu uprawnień oraz czasu przetwarzania danych osobowych zamieszczone są w Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie https://forsolutions.pl/polityka-prywatnosci/.

FreshMail.pl