MADE Evolution fof HoReCa
fb-icon insta-icon insta-icon youtube-icon

Zaczynajmy

Wine & Food Noble Night

//Wine & Food Noble Night
Wine & Food Noble Night2019-01-11T21:27:07+01:00

Wine & Food Noble Night

Konkurs Wine&Food Noble Night składa się z dwóch etapów. W pierwszej kolejności następuje selekcja nadesłanych zgłoszeń i wybór 12 finałowych restauracji. W trakcie kwalifikacji sprawdzana jest karta menu, dobór smaków, jakość obsługi, dbałość o aranżację wnętrza restauracji. Wine&Food Noble Night od innych konkursów kulinarnych odróżnia skala przedsięwzięcia, jakość serwisu oraz dań i wyjątkowe nagrody dla zwycięzców, którzy wyjadą na zagraniczne staże i konferencje. Nagrodami dla laureatów konkursu były już m.in.: staż w restauracji El celler de can Roca (*** Michelin), staż w restauracji Miramar Paco Péreza (** Michelin), staż w restauracji Northcote (* Michelin), udział w konferencji gastronomicznej Madrid Fusión, udział w programie rozwojowym MADE Progress.

Jednak  przedtem każdy z szefów staje przed zadaniem wyserwowania kilkuset dań dla gości w największej restauracji stworzonej specjalnie tylko na tę okazję. Do tej pory laureatami konkursu zostały już restauracje takie jak: Sztuczka, Lumière, Fiorentina, Szara Gęś, Mennicza Fusion, Le Victoria Brasserie Moderne, Concordia Taste, Signature, Aruana, Flaming, Mercato, Amber Room…

Organizatorem konkursu jest Noble Concierge. W 2018 roku odbyła się już jego XI edycja. MADE wspierało komunikację oraz PR projektu.

Strona www: http://noblenight.pl/

Informacja prasowa edycji 2018: http://madetalks.pl/wyjatkowa-xi-gala-winefood-noble-night-juz-13-10-2018/

Relacja z edycji 2018: http://noblenight.pl/dla_mediow/znamy_laureatow_xi_edycji_wine_food_noble_night/

Rekomendacje

Partnerską współpracę z MADE – Food & Horeca Communications nawiązaliśmy kilka lat temu. Przez ten czas wzajemnie wspieraliśmy rozwój naszych czołowych projektów, wspólnie szukaliśmy nowych kanałów  promocji restauracji oraz sposobów by zachęcić klientów do poszukiwania ulubionych smaków i miejsc kulinarnych. Udane relacje partnerskie przekonały nas by komercyjnie zaangażować MADE we wsparcie i promocję XI edycji konkursu Wine&Food Noble Night, szczególnie wśród szefów kuchni oraz właścicieli restauracji.

Nasza dotychczasowa, wszechstronna współpraca pozwala nam polecić MADE, jako w pełni profesjonalnego partnera w zakresie różnorodnych działań w obszarze food and horeca. Praca z MADE to szerokie spektrum działań od promocji, doradztwa, poprzez szkolenia, spotkania sprzyjające twórczemu myśleniu, a przede wszystkim wyróżnia się ogromną atencją i chęcią zrozumienia tym samym właściwemu dostosowaniu się do potrzeb klienta.

Edyta Brykała, Prezes Noble Concierge

Galeria zdjęć z wydarzenia

POWRÓT

Zostaw nam wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od FOR Sp. z o.o. ul. Szajnochy 5/1, 01-637 Warszawa. Państwa dane osobowe są administrowane przez FOR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są gromadzone poprzez strony internetowe w przypadku gdy zechcą Państwo poprzez dedykowany formularz wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej, w tym newsletterów dotyczących naszych usług oraz innych informacji dotyczących branży gastronomicznej. Administrator może również przetwarzać dane w jego usprawiedliwionych celach, jakim jest w szczególności marketing bezpośredni produktów i usług oraz badanie satysfakcji Klienta. Gromadzimy również informacje z Państwa urządzeń i aplikacji jakich wykorzystujecie do skorzystania z naszych stron internetowych, takie jak adres IP. Odbiorcami Państwa danych są dostawcy usług poczty elektronicznej, rozwiązań informatycznych gromadzących dane niezbędne do wysyłki newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, przysługujących Państwu uprawnień oraz czasu przetwarzania danych osobowych zamieszczone są w Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie https://forsolutions.pl/polityka-prywatnosci/.

FreshMail.pl