MADE Evolution fof HoReCa
fb-icon insta-icon insta-icon youtube-icon

Zaczynajmy

Dr Irena Eris Tasty Stories

//Dr Irena Eris Tasty Stories
Dr Irena Eris Tasty Stories2019-01-13T22:39:42+01:00

Dr Irena Eris Tasty Stories

Tasty Stories to projekt kulinarny stworzony we współpracy z Hotelami SPA Dr Irena Eris. W projekcie przedstawiane są historie „opowiedziane smakiem” przez lokalnych producentów i wytwórców, szefów kuchni oraz nietuzinkowe postaci, których pasją są kulinaria. Tasty Stories pokazują źródła uczuć, które towarzyszą gotowaniu, bowiem bagaż doświadczeń, jaki niosą ze sobą ludzie, określa i determinuje ich kulinarne dokonania.

Dr Irena Eris Tasty Stories to historie opowiedziane przez lokalnych rolników dostarczających swoje produkty do hotelowych restauracji, pracowników i szefów kuchni Hoteli SPA oraz godnych naśladowania społeczników i innych pięknych ludzi, których życie na co dzień jest związane z kuchnią, regionem i otoczeniem Hoteli SPA Dr Irena Eris. Niezwykłe spotkania mają swój smakowity finał w zebranych życiowych historiach, które prezentujemy w postaci interesujących opowieści, poruszających filmów i przepięknych zdjęć oraz w przepisach bohaterów Dr Irena Eris Tasty Stories. Staną się one inspiracją kulinarną do przygotowania dwóch ekskluzywnych kolacji wydanych w niecodziennych okolicznościach.

Co roku opowieści Dr Irena Eris Tasty Stories mają swój finał podczas dwóch, obfitujących w różnorodne wydarzenia, wyjątkowych weekendów.


Strona www:
http://www.drirenaeristastystories.com/

Relacja z edycji 2018: http://madetalks.pl/dr-irena-eris-tasty-stories-roznorodnosc-w-zyciu-jednosc-w-kuchni-cz-ii/

Relacja z edycji 2017: http://madetalks.pl/tasty-stories-czyli-kolacja-na-lonie-natury/

Galeria zdjęć z wydarzenia

POWRÓT

Zostaw nam wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od FOR Sp. z o.o. ul. Szajnochy 5/1, 01-637 Warszawa. Państwa dane osobowe są administrowane przez FOR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są gromadzone poprzez strony internetowe w przypadku gdy zechcą Państwo poprzez dedykowany formularz wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej, w tym newsletterów dotyczących naszych usług oraz innych informacji dotyczących branży gastronomicznej. Administrator może również przetwarzać dane w jego usprawiedliwionych celach, jakim jest w szczególności marketing bezpośredni produktów i usług oraz badanie satysfakcji Klienta. Gromadzimy również informacje z Państwa urządzeń i aplikacji jakich wykorzystujecie do skorzystania z naszych stron internetowych, takie jak adres IP. Odbiorcami Państwa danych są dostawcy usług poczty elektronicznej, rozwiązań informatycznych gromadzących dane niezbędne do wysyłki newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, przysługujących Państwu uprawnień oraz czasu przetwarzania danych osobowych zamieszczone są w Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie https://forsolutions.pl/polityka-prywatnosci/.

FreshMail.pl