MADE Evolution fof HoReCa
fb-icon insta-icon insta-icon youtube-icon

Zaczynajmy

FOR PR & MARKETING

/FOR PR & MARKETING
FOR PR & MARKETING2019-09-16T18:22:30+01:00

FOR PR & MARKETING

Jesteśmy agencją strategicznego zarządzania komunikacją w branży HoReCa oraz Food & Beveredge. Nasz zespół składa się z ekspertów w obszarach marketingu, public relations, CSR, eventów oraz social media. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy na różnych, także konferencyjnych płaszczyznach, doskonale rozumiemy wymagania grup docelowych oraz odczytujemy potrzeby naszych Klientów.

Biorąc na cel realizację planów naszych klientów projektujemy zindywidualizowane, kompleksowe działania kierowane zarówno do rynku B2B, jak i B2C.

REALIZACJE / PROJEKTY


DineArt - Sztuka wokół stołu

Edukacja i rozwój rynku w zakresie stylizacji i sztuki estetyki stołu oraz promocja osób, które tworzą te doznania.


FOR Restaurant logo

Historie „opowiedziane smakiem” przez lokalnych producentów i wytwórców, szefów kuchni oraz nietuzinkowe postaci, których pasją są kulinaria.


FOR Restaurant logo

Najlepsze polskie restauracje, zdolni mistrzowie kuchni, bajeczna atmosfera podczas finałowej gali konkursu.


FOR Restaurant logo

MADE Travel to inspirujące spotkania z restauratorami-praktykami oraz platforma dialogu, wymiany wiedzy i inspiracji.


Restauracja EPOKA to nowe miejsce w budynku Hotelu Europejskiego, zaskakujące otwartością i spontaniczną gościnnością, pielęgnowaną w tej historycznej lokalizacji od pokoleń. Wyrafinowaną gastronomię Marcina Przybysza, czerpiącą z najlepszych polskich tradycji kulinarnych, serwuje się tu w pełnej komfortu przestrzeni, zaprojektowanej przez wybitnego architekta i scenografa Opery Narodowej - Borisa Kudličkę. Wyjątkowość EPOKI polega na zupełnie nowej interpretacji i oswajaniu fine diningu, który w tym wydaniu, już od wejścia, bez niepotrzebnego onieśmielenia Gości, zachęca i wciąga w dyskusję o ciekawym życiu i dobrym smaku. Dzięki zaangażowanemu serwisowi i otwartemu na dialog szefowi kuchni, EPOKA jest doskonałą propozycją dla osób wymagających, poszukujących nowych rozwiązań, także tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fine diningiem.

OFERTA

PR & Marketing

CSR

Digital Marketing

Eventy

KONTAKT

Katarzyna Czarska

Marketing & Project Manager

kc@forsolutions.pl

Zostaw nam wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od FOR Sp. z o.o. ul. Szajnochy 5/1, 01-637 Warszawa. Państwa dane osobowe są administrowane przez FOR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są gromadzone poprzez strony internetowe w przypadku gdy zechcą Państwo poprzez dedykowany formularz wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej, w tym newsletterów dotyczących naszych usług oraz innych informacji dotyczących branży gastronomicznej. Administrator może również przetwarzać dane w jego usprawiedliwionych celach, jakim jest w szczególności marketing bezpośredni produktów i usług oraz badanie satysfakcji Klienta. Gromadzimy również informacje z Państwa urządzeń i aplikacji jakich wykorzystujecie do skorzystania z naszych stron internetowych, takie jak adres IP. Odbiorcami Państwa danych są dostawcy usług poczty elektronicznej, rozwiązań informatycznych gromadzących dane niezbędne do wysyłki newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, przysługujących Państwu uprawnień oraz czasu przetwarzania danych osobowych zamieszczone są w Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie https://forsolutions.pl/polityka-prywatnosci/.

FreshMail.pl