MADE Evolution fof HoReCa
fb-icon insta-icon insta-icon youtube-icon insta-icon insta-icon

Zaczynajmy

Poznaj FOR

/Poznaj FOR
Poznaj FOR2019-01-17T15:11:07+02:00

FOR Solutions

W naszej codziennej pracy budujemy strategie marketingowe, zajmujemy się działaniami PR, obmyślamy niestandardowe wydarzenia, inicjujemy spotkania i budujemy relacje, które pozwalają naszym Klientom rozwijać ich biznes. W tym celu stworzyliśmy MADE FOR Restaurant, cykl biznesowych spotkań, które będzie rozwijać z jeszcze większą determinacją pod parasolem marki FOR.

Kładziemy nacisk na integrację branży. Projektujemy wydarzenia tak, by stwarzać przestrzeń do networkingu oraz wymiany doświadczeń i inspiracji. Dlaczego? Bo wierzymy, że HORECA to przede wszystkim ludzie. A agencja FOR to miejsce, gdzie wychodzimy poza granice standardowych działań marketingowych.

Wartości FOR

(Fresh Original Remarkable Solutions FOR HORECA)

FRESH Solutions –Świeże i rześkie idee, nowe i śmiałe pomysły tworzone w oparciu zarówno o wiedzę i doświadczenie, jak też trendy dyktowane przez rynek i jego potrzeby.

ORIGINAL Solutions – Niebanalne i nieszablonowe podejście do zlecanych projektów, przejawiające się już na etapie kreacji, często przekraczające pierwotne założenia naszych klientów, którym otwieramy oczy i dusze na nowe idee.

REMARKABLE Solutions – Zapadające w pamięć, szyte na miarę indywidualnych potrzeb doświadczenia, zaskakujące rozwiązania płynące z nieskrępowanej kreatywności, które zapadają w pamięć.

Od dziś mówcie do nas FOR 🙂

Cykl lokalnych i edukacyjnych spotkań MADE Restaurant to jeden z naszych najważniejszych projektów, który będziemy rozwijać z jeszcze większą siłą w ramach nowej struktury FOR (MADE FOR Restaurant). W koncepcie samej konferencji również szykują się zmiany. Rozwój naszych klientów i własny jest wpisany w nasze DNA. To, co się jednak nigdy nie zmieni i do czego się zobowiązujemy, to nacisk na profesjonalizację branży, innowacyjność, internacjonalizacja naszych działań i podążanie za trendami.

Projekt MADE PROGRESS prowadzony przez Katarzynę Derdzińską będzie kontynuowany pod niezależną marką. Obszar działań MADE Progress to usługi doradcze, coaching i programy rozwojowe w zakresie edukacji biznesowej, HR, finansowej i psychologicznej. www.madeprogress.pl

POWRÓT

Zostaw nam wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od FOR Sp. z o.o. ul. Szajnochy 5/1, 01-637 Warszawa. Państwa dane osobowe są administrowane przez FOR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Państwa dane osobowe są gromadzone poprzez strony internetowe w przypadku gdy zechcą Państwo poprzez dedykowany formularz wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej, w tym newsletterów dotyczących naszych usług oraz innych informacji dotyczących branży gastronomicznej. Administrator może również przetwarzać dane w jego usprawiedliwionych celach, jakim jest w szczególności marketing bezpośredni produktów i usług oraz badanie satysfakcji Klienta. Gromadzimy również informacje z Państwa urządzeń i aplikacji jakich wykorzystujecie do skorzystania z naszych stron internetowych, takie jak adres IP. Odbiorcami Państwa danych są dostawcy usług poczty elektronicznej, rozwiązań informatycznych gromadzących dane niezbędne do wysyłki newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, przysługujących Państwu uprawnień oraz czasu przetwarzania danych osobowych zamieszczone są w Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie http://forsolutions.pl/polityka-prywatnosci/.

FreshMail.pl